העמותה בפייסבוקחדשות העמוד הראשי ב-RSS
הגעתם לאתר הישן של העמותה למשחקי תפקידים בישראל. האתר החדש זמין כאן.
הטיזרים הרעים \ זיו וויטיס

זיו וויטיס

בכן, עוד ביגור בא וחלף והביא איתו שינוי מהפכני לכנס הדגל: צוות איכות. אנשי חיל גיבורים אלו פעלו ללא מורא להבטיח שכל משחק בכנס יעבור לפחות רף מינימלי, לדוגמא שכל המנחים יזכרו בעל-פה את תאריך הכנס.

צוות איכות הבטיחו לכל השחקנים ש, גם אם הם נרשמו למשחק שהתברר להיות גרוע, זה היה יכול להיות גרוע עוד הרבה יותר.

כעת שהכנס הסתיים, הפאה החמישית חושפת לציבור כמה מהמשחקים שהיו חייבים לקטול מוקדם – המשחקים עם טיזרים כל כך גרועים, משעממים, או פשוט תמוהים בעליל שהיה ברור שלמשחקים האלה אין שום סיכוי.

למען יראו וייראו.

Conan Kill Everything
גררררררר! רררררררה!
אתה קונאן! גיבור! גדול!
גם אתה. גם אתם. גרררר.
תראו!
דברים זזים!
להרוג!
קונאן להרוג הכל
!

UV Chap-L BLUE
קופלקס אלפא, תאריך [נמחק מטעמי בטחון.]
מסדרונות הסקטור נעטפים בדממת-ליל מנדטורית נוספת.
Mori-R-TEE
לא מרוצה. פושע חדש ובלתי מוכר אפילו לו מטיל את חיתו על הקומפלקס. אתם עובדים בשביל Mori-R-TEE. נערים בסיווג אינפרא-אדום שגדלו תחת הפיקוח של גדול החנטרישים במחלקת ייבוא ייצור ולוגיסטיקה; עליכם מוטלת המשימה לגלות את זהותו האמיתית של הרוצח. מולכם ניצבת כנופיית נערי סקטור BKR, עם כל העצות שמסוגל להעניק לה הבלש הדגול Sherlock-O-LMS…
ובקצה הדרך ממתין אחד הבוגדים המבעיתים ביותר שהילכו בקומפלקס מעולם, שיבוט שתופס אזרחיות תמימות ו- אממ – כלומר הוא
המידע הזה מעל לסיווג הבטחוני שלך, אזרח.


V:TM – Switzerland By Night
ערפדים. יצורי הלילה והמסתור. צמאי-דם. שוויצריים.
חמישה מבניו של קין יושבים ומתאנחים. כי גם כשאתה ערפד, אף פעם לא קורה שום דבר בשוויצריה. האם תמצאו משהו להסיח את דעתכם מהמונוטוניות והכפור? האם תצליחו לגנוב לעצמכם משהו שקורה בשוודיה בלי שאף אחד ישים לב? וכמה קלוריות יש בשוקולד משובח ממולא-המוגלובין?
לערפדים של שוויצריה לא נותרה ברירה אלא לחכות. ולראות.

פרוייקט זואולוג: מתקפת הגיריות
גירית גירית גירית גירית גירית גירית גירת גירית פטריה פטריה
גירית גירית גירית גירית גירית גירית גירת גירית פטריה פטריה
נחש! נחש! אוי לא, זה נחש!

הערות: המשחק דורש שחקנים רציניים בעלי כושר אלתור.

מסיון הורים: להרוג כלבלבים בשביל השטן
הרצאת מבוא למשחקי תפקידים, מלווה במשחק של אחד מהמנחים הידועים בקהילה. הסברים בהרצאה והתנסות במשחק יעזרו להורים של שחקנים להבין מה זה בעצם משחק תפקידים; כיצד משחקי תפקידים מעודדים יצירתיות, דמיון, יוזמה ואמפטיה; ואילו קולות משמיע חתול כשמקלפים את עורו בסכין גילוח.

סטראומטריה
"סטראומטריה (נ.) – הנדסת המרחב, ענף בגיאומטריה העוסק בחקירת תכונותיהם של גופים בעלי שלשה מימדים, להבדיל מ'פלנימטריה' העוסקת בצורות מישוריות."
מילון כיס מנוקד ומצויר, א. אבן שושן ודב ירדן

האמנם?

האביר ומשמעות הקיום
חיים. מוות. גלובליזציה. שלטון, נאיביות, ואינדיבידואליזם.
אתם חמישה מהגיבורים הנודעים ביותר בממלכה. הרגתם דרקונים, הצלתם נסיכות. מנעתם את הרס הממלכה איספור פעמים. וכעת אתם מתכנסים, חמשתכם, כדי לדון בעולם ואופיו, כל אחד מהתפיסה הייחודית שלו.
מי יודע לאילו תובנות עמוקות תגיעו?…
משחק אקסיסטנציאליסטי על גובלינים, מושג העצמי, וכל מה שבינהם.

יומם של הגופרים
ללא כל התראה, כל מארגני הכנס נעלמו. חדר הצוות עומד שומם. כל החיפושים לא מצליחים להעלות אפילו א. לינה או איזה אחמ"ש מסכן. האם הם אבדו במבוך? ברחו למשחק פיראטי? נחטפו ע"י נינג'ות? איש לא יודע.

אבל ללא המארגנים, נותרה רק קבוצה אחת של אנשים שיש להם אפילו שמץ של סיכוי להציל את הכנס. היחידים עם רמז על מה קורה איפה. הבודדים שיודעים איפה זה חדר 43, אולי. האנשים שאצלם נמצאים כל המפתחות, חוץ מאלו שאצל אלעד.

הגופרים.

מונומוננט טון גראבה
כאם דון זליטיי גילה טיירוסה, פארג טון אולמראנק דארדרובוטין הו איגרופום סילו. ארדה ליברדה סימופוניי טון ליגרגו, טרמבולי דון הידוגליי סיבלה כאמה. אוגוקאטה דון זאליי אר זליטיי, הו טיירוסון תילו, הו טיירוסון ברתילו, ארדה ניש האגראג מונומוננט סילו אולמרנאק, דון מונומוננט טון גראבה טון איגרופאן.
כאמון היזרה לאטרה פאגו הובה

פורסם ב10 בינואר 2008 בקטגוריה הומור וקהילה על-ידי jerusalem | לתגובות - בפורום | Tags:

 

כל הזכויות ובכללן על התכנים המוצגים באתר זה שמורות לכותבים ולעמותה למשחקי תפקידים בישראל (ע"ר 58-033-358-1). כל העתקה, לרבות במדיה מודפסת או דיגיטלית, אסורה ללא אישור מפורש. Design by Tryscer